Postovani. Moj problem se sastoji u tome. Sto samo odjednom dobijem suzenje oka i nemogu da gledam oci mi se zatvaraju. I imam osecaj kao da mi je neko bacio pesak u oci. Isperem oko kamilicom ili vestackim suzama onda hlorofenikol ali ne pomaze. Ima li jos neko resenje?

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Osećaj suzenja smetanja svelsoti i zatvaranja kapaka su opšti znaci infekcije oka, može se raditi i o najobičnijem konjunktivitisu gde je potrebno dati bris sa biogramom i antibiogramom i po brisu izabrati terapiju a može se raditi i o vrlo ozbiljnom stanju kao što je uveitis.
      pokušajte sa kapima "sol neodexacin" koje bi koristili 6x1. A pre nego počnete terapiju dajte bris konjunktive oka.