Moj tata boluje od glaucouma simplex. Dr. Ljiljana bozanic oftomalog u gracanici. Ona nas je uputilla dase obratimo vama odnosno u klinici kod vas. Mi smo za privatne prelede to znaci da smo samo platioci. Molimo vas kontatirajte nas preko eljektronske poste. Moja email je lutfi. Haxhiu@gmail. Com lepe pozdrave iz podujeva.

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Glaukom je hronična optička neuropatija koja se najčešće odlikuje povišenim očnim pritiskom, kao i ispadima u vidnom polju i oštećenjima očnog nerva. Neophodno je stalno praćenje bolesti kao i redovno korišćenje prepisanih kapi.