1. Ubrzan oporavak posle pucanja kapilara u oku

    Pitanje broj: #134598

    Juče mi je pukao kapilar u levom oku, pretpostavljam da je od naprezanja. U poslednje vreme dosta sam za kompjuterom i spremam ispite, a i neka prehlada me je uhvatila. Zanima me da li ima nešto što bi ubrzalo prolazak

    Odgovoreno: 04. 02. 2015.
    • Uzimajte što više vitamina C, bilo u obliku tableta, šumećih tableta ili iz prirodnih izvora. U svakom slučaju ukoliko je pukao kapilar na prednjem segmentu oka prolazi bez posledica.

Komentari na pitanje: #134598

    • Pukao mi je kapilar u levom oku,spolja na oku nema promena .Totalno mi je zamuceno oko sa milionima tackica, tako da vidim samo konture predmeta na svetlosti.