Kada gledam u nebo ili bilo gdje, vidim kao neke providne trakice, u njima se nalaze neki krugovi. . . I bude smotano kao slušalice od mobitela kad se spetljaju. . Pa me zanima što je to, neka bolest ili nešto, javite mi, ne želim oslijepiti. .

    Odgovoreno: 15. 03. 2016.
    • Poštovani,
      To što vi primećujete su promene u staklastom telu, koje osim što malo nerviraju, nisu opasne po vaš vid. Ukoliko u vidnom polju primetite "sevanje munje ", "svetlaca tj, blicanje" ili "rojeve mušica" to može ukazivati da se nešto ozbiljnije dešava. Tada je neophodno da se javite oftalmologu.