Pozdrav duze vreme imam ispucale kapilare, krve sudove na beonjaci, ne znam je li to od neispavanosti ceste od kasnog leganja. Moze li se pregledom klasicnim tu videti nesto, da li je to stanje unutrasnjeg dela tela, organizma pa se ispoljava, ima li to veze sa vaskulitisom?

    Odgovoreno: 19. 01. 2016.
    • Poštovani,
      Naglašeniji krvni sudovi na prednjem segmentu oka, mogu se javiti zbog konstantnog premora, neispavanosti, kao i svakodnevnog dugotrajnog rada za računarom, ali i kad nekih stanja i oboljenja na očima. U svakom slučaju potreban je kompletan oftalmološki pregled.