Postovani, moje dete u decembru puni 6godina. Nedavno smo saznali da treba da nosi naocare. Moje pitanje je da li je moguce da mu oci jednog dana poboljsa i da zauvek ostavi naocare? Pozdrav

    Odgovoreno: 08. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Vaše pitanje nije baš jasno iz razloga što niste naveli koja korekcija je detetu propisana.
      u nekim slučajevima se uz pravilno nošenje korekcije, vidna oštrina popravi pa nije potrebno dalje nošenje naočara.