Operacija katarakte je odrađena 13. Maja. U bolnici sam bio 7 dana. Odmah posle operacije sam osetio bolove koji i danas traju. Ne vidim na oko. U junu sam ležao još 7 dana na odeljenju (navodno infekcija) . Danas sam bio na kontrolnom pregledu i doktorka kaže da to tako treba, da konci još nisu ispali, prepisuje mi svaki put nove kapi ali bolovi ne prestaju. Ne upućuje me dalje, inače radi se o odeljenju u prokuplju. Šta da radim? Molim vas odgovor mi prosledite na mail. Pozdrav, brana.

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Ne navodite precizne podatke o tome da li imate samo bolove u operisanom oku ili i grebanje prilikom treptanja i kakva je vidna oštrina tj. Kako vidite sada 2 meseca nakon operacije na oku. Ukoliko je infekcija unutar oka trebali biste se hitno javiti u nadležnu očnu kliniku- jer bolovi u oku nakon operacije katarakte ukazuju na jedno veoma ozbiljno stanje.