1. Primena anti-vegf terapije

    Pitanje broj: #149160

    Poštovani,

    Imam degeneraciju makule na oba oka, a na desnom je "indikovana anti-vegf terapija za desno oko" piše u nallazu lekara. Znam da se radi o injekcijama u oko. Doktor mi je ostavio da odlučim sam, da ili ne za ovu terapiju i kad odlučim da dođem. Na moje pitanje šta on preporučuje nije mi ništa rekao, samo "teška je to odluka". Sada ja ne mogu da se odlučim. Pomozite mi, molim Vas.

    Odgovoreno: 26. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Ukoliko imate vlažnu formu senilne degeneracije, a to mogu proveriti ukoliko mi prosledite snimak oct, obavezno se odlučite za primenu anti vegf terapije.