1. Simptomi ablacije retine

    Pitanje broj: #140169

    Možete li mi reći koji simptomi ukazuju na to da je došlo do ablacije retine

    Odgovoreno: 10. 09. 2015.

Komentari na pitanje: #140169

    • Jasmina Nikolić 26. 10. 2015.

      Poštovani, molim vas navedite koju dioptriju imate, i da li je stabilna u poslednje 2 godine. Refraktivna hirurgija je u velikom rasponu moguća. Savetujem kliniku miloš u beogradu, ali bi svakako bilo neohodno prvo obaviti oftalmološki pregled. Pozdrav

    • Postovanje. Zovem se andrijana i ima 27g. Imam ozbiljan problem sa vidom (veca dioptrija) . Da li se to moze resiti laserskom operacijom? Koju bi mi kliniku preporucili? I koja je cena. Unapred hvala.