Poštovani,
    Molim Vas za savet i pomoć, u zadnjih mesec dana imam sledeće probleme: sve je počelo bolovima u leđima, ispod bubrega, sa desne strane koji se prenosi na prednju desnu stranu stomaka, zatim su usledili užasni bolovi, grčevi, u donjem delu stomaka sa lažnim nagonima za pražnjenjem, posle čega je usledila dijareja, zatim se sve smirilo na nekih mesec dana i sada opet: tvrda stolica par dana ali ne zatvor, zatim opet užasni bolovi, pa dijareja, ali sada su bolovi u donjem delu stomaka prisutni već treći dan uz povremene grčeve i uz taj bol i leđima, temperaturu nemam niti neke druge simptome, s tim što taj bol u stomaku bude nepodnošljiv, sličan menstrualnim bolovima, bila sam kod ginekologa, sve je i redu.
    Unapred sam Vam zahvalna.

    Odgovoreno: 24. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Obzirom da se kasni sa odgovorom nadam se da ste do sada potražili pomoć Vašeg gastroenterologa. Ako niste idite obavezno. Trebalo bi u perspektivi uraditi kolonoskopiju (endoskopski pregled čitavog debelog creva) ili makar rektosigmoidoskopiju (završnih 30cm debelog creva).