Poštovani,
    Porodila sam se 10.02. i povremeno me boli želudac tako jako da ne mogu da se ispravim. Popila sam ranisan i on mi je pomogao ali sam sad zabrinuta zato što dojim da li to može da naškodi bebi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da izbegavate namirnice (čokolada, med, džem, eurokrem, luk, kafa) naročito na gladno i pred spavanje. Presno mleko, koje verovatno uzimate zbog dojenja može takođe da poveća lučenje žel. kiseline pa možete više da forsirate jogurt ili kiselo mleko. Ako Vam se ponove tegobe možete uzeti altacid (koji se siše i oblaže želudac). Povremeni ranisan neće škoditi.