1. Probelm sa želudačnom kilom

    Pitanje broj: #50123

    Bolujem od želudacne kile 3 godine. Bio sam na ultra zvuku želuca više puta kod razlićitih doktora, ali nista. Terapija je bila: Omep, omeprol nexium. Lometazid u kombinaciji. Kada prestanem da koristim lek pojavi se gorušica i peckanje u vratu i naduven mi je stomak stalno. Snimao sam i štitnu žlezdu, u granici normale je.
    Deblji sam, imam 95kg 183 visok.
    Bolujem od bronhitisa od osam meseci starosti. Ne pušim, ponekad pijem i radim kao komercijalista, pa mi u opisu posla i piše posao pod stresom.