1. Zelene stolice, gasovi i podrigivanje sa glavoboljom

    Pitanje broj: #141969

    Već dva dana imam zelenu stolicu. Veliku nuždu imam dva do tri puta na dan. U posljednje vrijeme imam osječaj da mi se crijeva ne isprazne skroz i moram da se napinjem. Apetit mi je dobar, imam uveče gasove i podrigivanje. Nemam temperaturu, samo mi ponekad curi nos ali mislim da je to od hladnoče. U posljednje vrijeme imam bolove u glavi sa prednje, zadnje strane i u ušima. U zadnje vrijeme imam i nervozu sa vrućinom u nogama. Šta to može biti?

    Odgovoreno: 20. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Pojava zelene stolice se obično javlja kod uzimanja pojedinih vrsta hrane ili kod gladovanja. Ima i drugih razloga, te bi stoga bilo bi potrebno da se javite na pregled prilikom koje će se  odrediti potrebna diijagnostika i terapija.