1. Pritisak, bol i osećaj zatezanja u trbuhu

    Pitanje broj: #143226

    Osećam neprijatan pritisak u donjem desnom delu stomaka, kao da tu nešto hoće da pukne. "Zateže" me u predelu desnog jajnika već nekoliko meseci. Sa ginekološke strane je sve u redu. Krvna slika takođe u redu. Osećam nadutost u stomaku i imam gasove. Primetila sam i iscedak neprijatnog mirisa posle velike nužde. Zanima me šta može biti uzrok svemu tome?

    Odgovoreno: 04. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143226

    • Bolovi grčevi kašnjenje menstruacije pritisak u donjem delu trbuha,u jajnicima bol mučnina pa varenje da li je trudnoća???

    • Osecam napetost u donjem delu stomaka,u materici osecaj kao nesto da se pomera tj.seta od materice jajnika pa sve do stomaka,bol u grudima da li je moguca trudnoca ili se organizam sprema da dobije ciklus

    • Neprijatan osecaj u donjem delu stomaka.Vec 7 dana imam problem sa pritiskom u dodnjem delu stomaka i ucestalo mokrenje ali jako bolno.To se desava vrlo cesto u razmaku na mesec dva,posecivala sam urologa vise puta ali nijedan nije nasao neko trajnije resenje osim sto kazu da sam sklona upalama.Sta bih mogla da pijem da me to malo prodje,probala sam sa lekovima,cajevima ali slaba vajda.Hvala