1. Igranje i vibriranje u predelu želuca posle jela

    Pitanje broj: #137903

    Već dva dana želudac mi vibrira, tj. mislim da je želudac u pitanju. Nemam bolove, već imam osećaj kao da želudac zaigra. U početku se osećaj javljao na sat, dva, a sada na nekoliko minuta. Posle jela osećam blage grčeve na mestu gde osećam vibracije. Šta to može da bude? Da li treba da se obratim doktoru ako se ovo nastavi?

    Odgovoreno: 17. 06. 2015.

Komentari na pitanje: #137903

    • Dobar dan. Od skoro kad mi se ide u wc na veću nuždu vrti mi se u glavi, i bila sam kod doktorke i dala mi je neki lek za creva. Od tad kao da imam neke napade da mi igra želudac da mi nije dobro… ne znam Sta raditi?