1. Gastritis, zatvor

    Pitanje broj: #140025

    Moj tata ima problem sa gastritisom. Takođe ga muči i zatvor. Uzimao je ulje, razne tablete, kantarionovo ulje ali ništa nije pomoglo. Šta mu može pomoći?

    Odgovoreno: 07. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Zbilja je teško dati pravi odgovor. Jedino što vaš otac treba da uradi, to je da dođe na gastroenterološki pregled. Ukoliko ima neku predhodnu medicinsku dokumentaciju, neka je ponese. Svaki drugi savet bi mogao i da ne bude koristan, čak i da naškodi. Pregled možete zakazati ovde.