1. Dijabetes, bolovi u bubrezima, dijareja

    Pitanje broj: #143246

    Bolujem od dijabetesa i u zadnje vreme imam bolove u bubrezima, kao i strašno veliki vodeni proljev koji nekad ne mogu da zaustavim. Zanima me Vaše mišljenje?

    Odgovoreno: 04. 01. 2016.
    • Poštovani,
      Diabetogene dijareje su ponekad deo kliničke slike, odnosno nepoželjnog toka same osnovne bolesti.
      Lečenje zahteva klinički pregled, uvid u dosadašnji tok, terapiju i sadašnje stanje. Na osnovu čega će se planirati eventualno dodatna ispitivanja i terapija.
      Dođite na pregled.