Moj prijatelj 1978. godište, oseća bol u stomaku. Za vreme on je pušio i ishrane koja uključuje hranu često se bolovi počeli odvikavanje od ziban 15tak dana se koristi. Njegov prazan želudac oseća jak bol i govori kako su neki od hrane kad se malo bolje, izgleda da njemu kao uvrtanje želuca, ali bol je i dalje prisutan u nekom trenutku. Idem nešto opasno ili iban, a rezultat upotrebe velike količine gladi koje treba zabrinut?

    Odgovoreno: 03. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Koliko sam dobro razumeo opisujete nešto iz 1978 godine a sad je 2015! Zašto?. Takodje bih zamolio da vam neko vešt u govornom i pisanom jeziku, pomogne u pisanju teksta pitanja, što bi mnogo olakšalo komujnikaciju