Dragi sin je star 17 let, pred kratkim je imela zdravniški pregled in prišel k meni s pismom zdravnika z diagnozo "matematitis zabushitis". Ne vem, če ste sposobni, vendar sem zelo zaskrbljena in ne vem na koga se obrniti. Spoštovanje in hvala vnaprej.

    Odgovoreno: 20. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Već sam imao priliku da odgovaram na ovu dijagnozu. Predpostavljam da se radi o, na šaljiv način rečeno, da zbog neznanja matematike, djak pokušava da se na tzv. Boleset (zabušitis) izvuče s časa i ne odgovara. Ovo ne spada u gastroenterologiju niti takva dg postoji