Postovani, nakon jela primetila sam nadutost stomaka i bol sa leve strane stomaka. Uradila sam kolonoskopiju i u prilogu sam vam poslala nalaz. Doktor mi je nakon pregleda rekao da mi je savijeno debelo crevo. Zamolila bih vas da mi kazete koja je procedura lecenja i koliko je to "ozbiljno"? Takodje ako biste mogli da mi kazete vase misljenje o prilozenom nalazu. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Koliko se moglo pročitati iz priloženog nalaza vama je eksplorisan samo deo kolona (descendens, sigma, rektum) i ne vidim da je, bez obzira na neke uočene promene, uradjena histopatološka analiza.
      bilo bi dobro da se sa svom dosad. Medicinskom dokumentacijom javite na gastroenterološki pregled