Poštovani, imam veoma jake bolove u stomaku i želucu. Bolovi u želucu se obično javljaju nakon jela. Pored toga, već duže vreme imam problem sa nemogućnošću da kontrolišem mokrenje. Dešava mi se da iznenada osetim veoma jak nagon za mokrenjem i dok dođem do toaleta obično bude kasno. Takođe, imam problema i sa opstipacijom, ponekada prođe i do tri nedelje između pražnjenja, koju su obično uvek izuzetno bolna. Ali, često imam jake (lažne) nagone za pražnjenjem nakon kojih uvek bude krvi na toaletnom papiru. Bolovala sam od bulimije i još uvek sam pod terapijom, pijem 1. 5 seroxat ujutru i 1 trittico uveče. Tokom bolesti sam često uzimala laksative panlax, ponekada i 10 tableta dnevno. Prestala sam da ih pijem decembra prošle godine, a nakon toga sam radila analize koje su pokazale da je sve u redu. Htela sam da vas pitam da li su ovi neprijatni simptomi posledica bulimije ili možda nečeg ozbiljnijeg? Pozdrav.

    Odgovoreno: 26. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Opis vaših smetnji je takav da bi bilo najbolje da se javite na hospitalno (bolničko) ispitivanje u neki od kbc jer mislim da će se tako najbolje ispitati sve vaše smetnje, njihove medjusobne veze i pronaći najbolji način za lečenje.