"postovani molio bih vas da mi protumacite nalaz gastroskopije: jednjak uredan, kardija insuficijentna. Želudac difuzno hipermične sluznice. Pilorus prolazan, bulbus i vidljivi duodem bo. Gastropathia hypermica, insifuentio cardiae.

    Odgovoreno: 26. 06. 2015.

Komentari na pitanje: #138230

    • Rekao je da nema nista opasno i odredio terapiju controloc 20 mg, medjutim u posljednje vrijeme ja imam odredjene tegobe zelucane koje se ocituju poteskocama prilikom gutanja u pocetnom dijelu zeluca. Uglavnom ni po vama nije nalaz zabrinjavajuce prirode?