Imam 56 g i23 ms. Uvek sam imao problemasa praznjenjemali posebnou zadnjih 20tak g. Pre dve god. Sam iradio hidrokolon i bilo mi je nakon toga i sa cajem josif pancic dobro. Ujutro dosta vode, voca i imao po 2 stolice 4/5 meseci a onda pocelo sve slabije. Po kuci se jedva krecem hodalicom. Zadnjih 10 dana mi je veoma oslabila kontrakcija creva i nemogu se prazniti. Uradio ponovo hidrokol. Ali bilo dobro samo 1 dan. Sta da uzmem za ciscenje creva. Hvala

    Odgovoreno: 24. 06. 2015.
    • Poštovani,
      Teško je dati pravi odgovor, bez kompletnog uvida u vašu situaciju (klinički pregled, uvid u dosad. Medic. Dokumentaciju) . Pokušajte sa portalac sirupom - napr. 2 do 3 supene kašike svakog drugog dana. To je bezazlen postupak, a možda će vam za sad biti dovoljan.