Zse radi za ciroza jetre, otstraneta e slezinata pacientot e na klinika, pa kako do transplatacija na jetre, se pravi kolku se ceka, cena i drugi odgovori za transplatacija

    Odgovoreno: 17. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Pravi odgovor na vaše pitanje potražite - preko vašeg lekara - u nekom valikom bolničkom centru (a njih nema mnogo) koji se ovom problematikom bavi. Ponesite svu medicinsku dokumentaciju i obratite se lično. Tu će vam dati odgovor na sva vaše pitanja