Postovani, unazad nekoliko meseci imam neprijatnost da prilikom skoro svakog kaslja stucnem. Pokrece mi stucavicu, ranije sam radio eho stomaka nije bilo problema, i napisano je dispepsija. Takodje mi se desava pored toga da me zigne u stomaku iznenada, sto je retko, a i verovatno mi je zbog jednog drugog probnlema.

    Odgovoreno: 08. 06. 2015.
    • Poštovani,
      Niste objasnili kakav je to drugi problem. Štucanje je često veoma bezazlena pojava izazvana nadražajem n. Frenikusa (a može biti i suprotno, no nećemo o tome) . Bilo bi dobro da se sa svom medic. Dokumentacijom obratite vašem lekaru koji će moći ili da vam pomogne ili da vas uputi na neke dopunske preglede.