Imam jedan problem kojeg evo tacno godinu dana je. Naime osecan na momente blagi nagon gadjenja posebno kad konsumiram ljuto, kiselo. . Pio sam cijedeni sok od limuna svako jutro, i od toga osjetio sam gadjenje. Noci kad zaspim gubi se to, a ujutro opet, sve dok ne unesem hranu, posle toga se gubi, ali kad ogladnim opet. Jezik mi je beo, ne mnogo, ali ipak beo, primetio sam kad otstranim tu belu masu bolje mi je. Test za kandidu nisam radio. Krv dobra, nema nista. Isto ponekad kad nemam to gadjenje osecam gasove u stomak i jrcenja creva, neprijatnost i nadutost, kad se to smiri osecam blago gadjenje koje sam objasnio prije. . Ukratko sta se desava u mom trbuhu mi mozete reci?

    Odgovoreno: 15. 05. 2015.
    • Poštovani,
      Po opisu verovatno neki gastroezofagitis koji je potrebno prvo sa sigurnošću dijqagnostikovati a potom lečiti. Nemojte previše brinuti nego otidjite na gastroenterološki pregled sa svom predhodnom medic. Dokumentacijom.