Imam problem sa stolicom koja je nekad kao brabonjak a nekad dugacka i tanka i sa njom izbacujem sluz neprijatnog mirisa. Ta sluz je nekad tamno braon a nekad bas svetla skoro bela, jednom je bila malo crvenkasta. To me muci zadnjih 5 do 6 meseci.

    Odgovoreno: 24. 04. 2015.
    • Poštovani,
      Promene u obliku, konzistenciji, boji stolice svakako zaslužuju pažnju. Predlažem da odete na gastroenterološki pregled, kad će se odrediti koji bi bio dalji put ispitivanja (koje lab. Metode, koji endoskopski pregledi etc) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #136754

    • Uradio sam pregled kod gastoenterologa i uradio sam analize krvi i urina i lekar kaze da je sve uredu