Pozdrav imam jedno pitanje, naime moj problem je poceo pre tri dana sa bolom u zelucu ne jakim, osecajem tezine u zelucu, bolom u stomaku i povisenom temperaturom, temperatura me je ubrzo prosla posle nekih sat do dva po dobijanju temperature, nisam imao retku stolicu, sutradan mi je bilo bolje imao sam tvrdus tolicu bez prebojenosti i cvrstog stanja, nisam osecao bolove nikakve, medjutim danas imam retku stolicu, ne osecam bolove u stomaku vec samo podrigujem nisam povracao i nemam nagon za povracanjem, medjutim jutros sam imao stolicu koja je retka ona je normalne braon boje, ali se u njoj nalaze ostaci u mom slucaju crvene boje jer sam jeo cveklu dan ranije, zanima me kako se manifestuje krv u stolici i da li imam razloga za brigu. . . Jel moguce da imam krvarenje u digestivnom sistemu ako imam crvene komadice u stolici koji su na pocetku bili krupni a kako sam imao vise retkih stolica danas sve su sitniji i sitniji komadi? Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 04. 2015.
    • Poštovani,
      Mislim da bi bilo najcelishodnije da se, bez daljeg oklevanja, javite na pregled gastroenterologu. Bolovi, pov. Temperatura, promena boje i konzistencije stolice, povraćanje etc - su sasvim dovoljan i opravdan razlog za to.