Mozete li mi reci sta bih mogao da konzumiram za bolji apetit nemam apetit i osecam se jako lose hrana mi se ne gadi ne vraca ne povracam i ne osecam nikakve bolove ali sa hranom ide jako tesko. . . Hvala na pomoci unapred!!

    Odgovoreno: 24. 04. 2015.
    • Poštovani,
      Uzroka za izostanak apetita, pogotovo kad se radi o dužem vremenskom periodu, ima jako mnogo, od onih sasvim bezazlenih do vrlo ozbiljnih i kompleksno uzrokovanih. Teško vam je na ovaj način pomoći. Otidjite na pregled, za početak kod iskusnog interniste-gastroenterologa.