Postovani nadam se da mi necete zameriti. Evo ja cekam odgovor mada nisam jedina sa problemom. Sve sam vam napisala pa bih vas ako je moguce zamolila za brzi odgovor. Jako sam uplasena. Usputno bih vas pitala da li suzenje uvek mora da bude kron ili neki tumor. I na koliko se obicno radi kolonoskopija. Neki mi doktori kazu da je brzo da bi od neceg tezeg obolela. Nisam hipohondar samo sam uplasena jako sve sam vam vec objasnila u poruci pre ove. I da stolica mi je kafeno tamna. Ali dr. Kaze da to nije crno. I da bi test pokazao. Oprostite mi na uznemiravanju i hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Nažalost, nisam u mogućnosti da pročitam vaše predhodno pitanje. Molim vas dodjite sa svom predhodnom dokumentacijom na pregled jer reči koje ste upotrebili kao "suženje", "chron" i "tumor" kao i vaša zabrinutost - to svakako zaslužuju