Postovani, pre 4 dana pocele su problemi sa zelucem. Osecam jake grceve u gornjem delu stomaka, proliv nemam ni povracanje samo grceve nakon sto pojedem nesto ili popijem. Javila sam se u hitnoj sluzbi 3 puta jer su grcevi jaci nocu. Rekli su da je u pitanju gastritis, nisam radila ultrazvuk samo su mi "opipali" stomak i ustanovili gastritis. Od tableta uzimam sabax i buscopan. Koje je vase misljenje? Da li je gastritis u pitanju? Sta mi preporucujete? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko se ti bolovi i pored pomenutih lekova i dalje nastavljaju, molim vas dodite na pregled gastroenterologa koji će vam ev. Uraditi i gastroskopiju ili već šta bude smatrao da potrebno da bi se postavila prava dg i dala efikasna th