Postovanj, naime, upravo sam videla da mi je stolica nekako zelenkaste boje. Nesto izmedju tamne i svetle boje. Mozda je malo masnije nego inace ali nisam sigurna. Inace pre 15ak dana sam vadila krv i bilirubin totalni mi je bio za dva vise od referentne vrednosti, plus nakon par dana otkrivam da imam da imam policisticne jajnike, i evo vec nekih 10 dana sam na nekoj zdravoj ishrani. Uglavnom piletina, riba. Voce, zelena jabuka svaki dan, itd. Pila sam dva dana iscedjeni sok od grejpa, posto sam cula da je on sjajan za jetru. Ne koristim nikakve lekove jos uvek. Samo me interesuje imam li razloga za brigu, ili se jednostavno moja jetra otpusila, posto je ocigledno bio neki zastoj, pa se taj bilirubin izlucio i nije stigao da se prebaci u sterkobilin? Ili je nesto deseto. Pozdrav i hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 18. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Zelenkaste stolice se mogu videti zbog konzumiranja hrane koja je može tako obojiti, pa sve do gladovanja (što mislim da nije kod vas) mislim da - prema onome što ste napisali - nemate nekog razloga za brigu a sve ostalo porazgovarajte s vašim doktorom