Mozete li da mi objasnite dijagnozu nerb hihe noon ulcus dyspepsio dobila sam terapiju: emanera 20mg, gastroperidon i multilac uvece. Pozdrav, nada

    Odgovoreno: 23. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da niste pravilno prepisali dg i da se radilo o tzv neulkusnoj dispepsiji, hijatusnoj herniji i refluksnoj bolesti jednjaka. Th koja vam je prepisana je uobičajenqa u takvim promenama i trebalo bi da vam pomogne već u toku nekoliko dana. Ukoliko bude potrebno ova terapija se može dopunjavati i menjati dok se ne postigne dobar efekat