E ovako, imam jedan problem, pokušaću da opišem- naime ponekad mi se dešava (otprilike jednom-dvaput sedmično) da imam konstipaciju, međutim problem je što pritom ne mogu da izvršim malu nuždu, mogu delimično da ispraznim bešiku ali osetim da mi mokraćna bešika puna ali ne mogu skroz da je ispraznim sve dok ne izvršim i veliku nuždu (koju ne mogu da izvršim odmah kada želim nego tek kasnije kada se to nekako reši samo od sebe) naravno otići ću lekaru, ali dok ne odem nađoh ovaj sajt stetoskop pa reših da pitam šta bi mogao da bude uzrok ovog mog problema i kako se to leči? Zašto ne mogu normalno da uriniram u periodu kada imam zatvor?

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Moguće je a postoji poremećaj u položaju organa male karlice. Nekad se dese ovakvi problemi u žena posle porodjaja kad joj organi ne ostanu na svom mestu nego donele spadnu. To se može ustanoviti ginekoliški i urološki, a može se i potom efikasno pomoći. Otidjite na pregled