Postovani, 23 februara operisala sam zuc laparoskopski, ali posto su kamencici ostali zaglavljeni u kanalu ercp om su izvadjeni iz zucnog kanala, u bolnici sam provela 10 dana samo na infuziji, bez hrane i vode, kada sam izasla kuci posle 7 dana primetila sam krv u stolici i dosta sluzi koja je nekada roza a nekada zuta, to treje vec nekoliko dana, hirurg mi je rekao da nemam hemoroide, bar ne vidljive i da krv u stolici ne moze biti posledica operacije. Pre i posle operacije sam uzimala dosta antibiotika, marocen, doksicilin, pa me interesuje da li antibiotici mogu biti uzrok takvoj stolici ili to sto nisam jela 10 dana. . . Ili moda postoji neki drugi problem, ali nemam nekih dodatnih simptoma

    Odgovoreno: 20. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Svako, nažalost, ima pravo da ima i više bolesti u isto vreme (napr. Čak i neko zapaljensko oboljenje creva -ibd) ovo što opisujete zahtevalo bi svakako dopunske preglede (koprološki, endoskopski, etc) da bi se znalo o čemu se tačno radi jer krv i sluz u stolici (a bolove ne pominjete) to svakako zaslužuju.