Postovani. . . . Prepisacu vam onako kako pise na mom nalazu i zamoliti vas da mi pojasnite o cemu se ovdje radi- fiber egd jednjak uredan, zeludac fokalnohipermicne mukoze po antrumu i korpusu, u inverziji hiatus hernia, dalje do diii b. O. Dg. Gastritis chr hiatus hernia. Unapred zahvaljujem na vasem trudu i ako imate neki savjet rado bih vas poslusao. Poz. . .

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovani,
      Upravo ono što i piše; nadjene su promene u smislu zapaljenja sluzokože želuca više u gornjim partijama i tzv klizeća kila želuca ovo je u celni povoljan nalaz i nadam se da vam je rečeno koju terapiju da uzimate, koliko dugo i svi drugi saveti u pogledu ishrane i kretanja