Unazad 3 sedmice osjecam jake mucnine. Pijem emaneru svako jutro ali nije mi bolje. Normalno jedem, stolica uredna ali mucnine ne prestaju. Nocu je ok ali cim se dignem krene muka. Uzv ok, cak i ct zbog tvrdog dijela pored pupka lijevo. Kada se krecem osjetim i kao da mi je trbuh napuhan. Sta napraviti? Moze li tvrfo pored pupka biti tumor? Hvala

    Odgovoreno: 11. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Vama bi bio koristan klinički gastroenterološki pregled uz uvid u svu dosadašnju medic. Dokumentaciju kako bi vam se mogao dati pravi savetu pogledu ev. Daljih ispitivanja i terapije. Tri nedelje vaših tegoba je dovoljan razlog da to uradite