Postovani doktore imam unuka starog 4 godine i u posledje vreme se zali na cestu muku bez obzira na doba dana i nezavisno dali je sit ili je gladan. Strah me je da nije neki ozbiljniji problem cak sam pomisljala da nije mozda u pitanju dijabetes ili nesto drugo. Molim vas da mi kazete sta bi mogao biti uzrok ceste mucnine kod njega. Unapred se zahvaljujem allin lea

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Dete od 4 godine nije oodrastao čovek u malom izdanju, i zbog toga i postoji pedijatrija kao posebna grana medicine, kao mesto gde se ovi mali pacijenti pregledaju i leče. Molim vas odvedite dete pedijatru na pregled