Kako rešiti problem naduvenog stomaka? Da li se sibo (small intestinal bacterial overgrowth- što znači prekomerno razmnožavanje bakterija u tankom crevu) može izlečiti i kako?

    Odgovoreno: 23. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Suviše malo podataka da bi odgovor mogao biti dat, napr: koliko ima godina?, koliko dugo traje naduvenost?, da li su radjeni neki operativni zahvati u trbuhu? Koji i kada?, , da li je primao kakvu terapiju? Koju i koliko?, da li su radjene neke analize, koje i kada? I šta je nadjeno? Etc, etc
      dodjite sa svom dosad. Dokumentacijom na gastroenterološki pregled