Pre 3 nedelje sam operisao guzcu kesu klasicna operacija, otpusten sam pre 4 dana i uporno imam crne boje stolicu. Upoznat sam da posle ove operacije ce biti redja stolica ali ne i da je crne boje. Simptome koje imam su malaksalost i manjak apetita, kao i neprijatan osecaj u predelu zeludca.

    Odgovoreno: 27. 02. 2015.
    • Poštovani,
      Crne, katranaste stolice, po pravilu mekše konzistencije, uz malaksalost, lupanje srca i dr su vrlo sumnjivi na krvarenje u digestivnom traktu. To je vrlo ozbiljno stanje (spada u urgentna stanja) i molim vas - odmah se javite u bolnicu na pregled das se ovo potvrdi ili isključi i preduzmu sve potrebne mere