Postovani. Javljam se sa kosova u nadi i molbi da mi pomognete. Vec godinu dana pojavi mi se nesnosan boli iznad zeluca ti izmedju rebralnog luka i siri se boli kao obruc ispod oba rebralna luka. Takodje se sir prema grudnom kosu boli. Molim vas odgovorite mi. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Opis vaših smetnji (mada štur) podseća na pankreasni ali i gastrični bol. Bilo bi potrebno da se javite gastroenterologu da vas pregleda, i potom odredi sve potrebne dijagnostičke procedure (od laborat. Pa nadalje) da bi se postavila prava dijagnoza i odredila terapija. Uradite tako