Postovani, javljam vam se zbog problema koji ima moja mama, a za koji sam ja tek juce saznala. Ona je zena koja ima 64 godine, srcani je bolesnik ali uz redovnu terapiju nema tu nekih vecih problema niti oscilacija; pre 15 godina joj je otstranjena materica zbog benignog tumora koji joj je otkriven. Juce mi se pozalila da joj se vec duze vrme desava da joj debelo crevo ispadne kroz vaginalni otvor. Ja sam bila zaprepascena kada sam cula da je tako nesto uopste i moguce da se dogodi. Ona za sad odbija da ide kod lekara. Molim vas recite mi kako je ovo moguce i na koji problem bi moglo da ukaze? Unapred vam veliko hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 02. 2015.
    • Poštovana,
      To što opisujete je stvarno retkost i potrebno je da se javi hirurgu (i ginekologu) radi dijagnostike i terapije, kad će se ustanoviti o čemu se stvarno radi, i predložiti najbolji način da joj se pomogne. Uradite to!