Imam kilu na zeludcu i povremeno imam aritmiju bolove u zeludcu. Da li moze kila da se vrati na svoje mesto najnovijom procedurom i koji lekovi su najbijli za ovu bolest. Unaprijed zahvaljujem

    Odgovoreno: 30. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Kila (hijatusnih hernija) ima više vrsta (sliding, roll) malih i velikih, priraslih za okolinu i td pa i njihova terapija kao ni dijagnostika nije ista. Povremene aritmije su česte jer je kila u blizini srca, i kadkad mu smeta, tako da može u nekom trenutku i da izazove zabunu. Posetite gastroenterologa, uradite svu potrebnu dijagnostiku da bi se odlučilo koji je to najbolji lek - kako kažete - u vašem slučaju