Moj problem je što ne mogu da pijem vodu, preporučeno mi je zbog uroloških problema da pijem 2 l vode dnevno, ali ja jednostavno ne mogu toliko da popijem. Šta da radim? Čitam po internetu koliko je važno piti barem 1. 5- 2 l vode dnevno čak i za zdrave ljude. Šta da radim? Ja mogu da pijem vodu samo po potrebi kada osećam žeđ.

    Odgovoreno: 26. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Pošto mi se vaše pitanje ponovo pojavilo pokušaću da ponovo odgovorim.
      u dnevni unos vode računa se i sva uneta tečnost u hrani u toku 24 h. Sadržaj vode u hrani je itekako značajan. Pokušajte da pijete male količine (tek gutljaj ili dva) ali više puta u toku dana, vodeći računa o ukupnoj količini. To ne bi trebalo da bude neizvodljivo pogotovo jer to može biti i voda i čaj, i sok i dr