Poštovanje, mama je operisala dojku 2 puta, a sada joj se skuplja voda u plućima i vadili su joj 3 puta do sada, sutra ime ponovo. Rezultat analize te vode je uredu. Doktor joj je dao da uradi magnetnu rezonancu abdomena jer je uočio promene na jetri. Problem je u tome što je počela voda i po leđima, ramenima i stomaku da se pojavljuje, a doktori ne daju nikakvu dijagnozu. Molim vas za mišljenje pozdrav i hvala ps. Gde da potražim vaš odgovor

    Odgovoreno: 26. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Radi se očigledno o vrlo ozbiljnom zdravstvenom stanju vaše majke. Najkopetentniji odgovor će dati onaj doktor (verovatno onkolog) kod kog se vaša mama i do sada leči i kontroliše, jer je daleko najbolje upoznat sa svim detaljima njenog zdravstvenog stanja. Prosto je nemoguće nekome u 2 maha uraditi operaciju dojke, uraditi punkciju pleuralne tečnosti 3 puta, "uočiti" promene na jetri - a ne dati (nemati) nikakvu dijagnozu