1. Oštar bol koji se krece od anusa ka unutrasnjosti donjeg dela stomaka

    Pitanje broj: #133690

    Postovani,
    25 godina mi je i imam bolove u stomaku, rekla bih da nesto nije u redu sa crevima. Oštar bol koji se krece od anusa ka unutrasnjosti donjeg dela stomaka (u predelu jajnika) presece jako i cesto. Kada taj jak bol prestane ostaje nelagodnost u stomaku i blago trnjenje koje traje vec 3-4 dana. Stolica redja nego inace, gasovi. P robiotik ne pomaze. Pretpostavljam da je to posledica bogatije i raznovrsnije kuhinje oko praznika, pokusala sam sa laganijom hranom ali i dalje isto. Ne znam sta da radim