1. Želudac koji krči

    Pitanje broj: #133410

    Poštovani,
    u maju sam radila gastroskopiju i receno mi je da imam dosta kiseline i da mi mišić izmedju želuca i tankog creva ne radi. Pila sam 2 meseca Nexium i pomagao mi je. Potom mi je doktor rekao da prestanem sa terapijom i bilo mi je dobro jedno vreme, ali ubrzo je pocela da mi se gadi hrana, da povraćam i smršala sam skoro 10kg.

    U novembru me je jako zaboleo želudac, imala sam osećaj kao da mi je pun kamenja i da ne vari hranu, i stalno je krčao. Rečeno mi je da imam jako puno gasova i da je to od stresa (trebala sam da počnem da radim, pa sam te bolove prepisala tome). Medjutim, evo posle mesec dana meni se vratio isti problem. Želudac krči, a osećaj kao da hrana stoji u njemu (a slabo sam jela, baš zbog bolova), podrigujem često. Zaista ne znam šta da radim, pomozite mi.
    Unapred hvala na ogovoru,
    Mia!