1. Sukrvica u šlajmu

    Pitanje broj: #132933

    Poštovani,
    da li usled povišene kiseline može da se manifestuje pečenje u grudima i ledjima nakon podrigivanja. Napominjem da mi je radjen RTG jednjaka gastroduodenuma sa klizmom sa dijagnozom hronicni gastritis, da mi je izolovan heliko bakter koji je saniran, kao i kandida u crevima koju lecim i dalje. Takodje pitam da li usled toga može da se javi sukrvica u šlajmu?

    Odgovoreno: 17. 12. 2014.
    • Poštovani,
      Vaše ispitivanje očigledno nije dovršeno. Teško je reći da li je to uzrok pojave sukrvice u šlajmu. Potrebno bi bilo da se sa svom medicinskom dokumentacijom obratite vašem gastroenterologu radi procene stanja, eventualen dopune pregleda i predloga dalje efikasne terapije. Pregled možete zakazati i online u domu zdravlja Jedro.