Postovani, vec dve godine imam prodorne bolove u predelu slepog creva, kao i sa desne strane. Bolovi su poput napada slepog creva. Bila sam na raznim ispitivanjima i zavrsila na infektivnoj klinici, gde su jedino nasli da po nalazima izgleda da imam zadrzavanje krvi u organizmu. U to vreme (pre godinu dana) se sumnjalo da imam endometriozu, medjutim konstatovano je da nije to u pitanju. Od tada sam odustala od daljih pretraga, dodanas, jer bolove imam skoro svaki dan, u blazoj ili jacoj formi. Dakle, imam problem sa varenjem, imam zatvor po nekoliko dana, gasove i bolove od kojih mi se koci noga. Od kojih pretraga da pocnem, imate li mozda u vidu sta bi ovo moglo biti? Da dodam, slepo crevo nije, kao ni ginekoloski problem (to su mi govorili da moze biti uzrok) . Pozdrav i hvala

    Odgovoreno: 26. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Možda infektivna klinika pre 2 godine i nije bila najoptimalnije mesto za ispitivanje vaših smetnji. Javite se sa svom dosadašnjom medicisnkom dokumentacijom na kliniku za gastroenterologiju radi planiranja ispitivanja (počev od kolonoskopije pa nadalje)