Postovani, dete ima 6 godina, izolovana mu je kandida (100 kolonija) . Kakvo je lecenje? Izbacila sam mu mleko pre devet meseci (po preporuci logopeda i imunologa) , jaja i susam jer je intolerantan na ove namirnice. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 26. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Dete (od 6 godina) kako su nas učili - nije odrastao čovek u malom, te zbog specifičnosti njihove patologije i terapije - najbolje je da se javite dečijem gastroenterologu u dečjoj klinici u tiršovoj ulici rasdi daljeg tretmana